Edytor Prawa Miejscowego  ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA       PLAN BUDYNKU 
WYSZUKAJ:   

Przejrzysta Polska
Strona rozbudowana w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego
Strona rozbudowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

2013-03-11
Bezpłatne szkolenie z zakresu tworzenia gier miejskich
 

Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw- Wrota Roztocza” zaprasza mieszkańców Krasnegostawu do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu tworzenia gier miejskich. Zajęcia odbędą się w piątek, 15 marca 2013 r., w budynku Krasnostawskiego Domu Kultury.

Szkolenie dostarczy uczestnikom wiedzy i umiejętności odkrywania niepowtarzalnego bogactwa ziemi krasnostawskiej oraz tworzenia na jego bazie gier miejskich dla różnych grup odbiorców. Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę niezbędną do zorganizowana terenowej gry fabularnej, interesujesz się nowoczesnymi formami turystyki aktywnej lub chcesz wziąć udział w tworzeniu gry miejskiej w Krasnymstawie to właśnie do Ciebie skierowana jest nasza oferta.

Jak się zgłosić na szkolenie? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie internetowej www.lotkrasnystaw.pl, a następnie przesłać go na adres mailowy: info@lotkrasnystaw.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 13 marca br. Liczba miejsc ograniczona.

W ramach warsztatów organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe oraz przerwy kawowe.

Szkolenie jest współfinansowane z budżetu Miasta Krasnystaw w ramach zadania publicznego „Opracowanie i przeprowadzenie gry miejskiej z okazji Dni Krasnegostawu 2013”.


Opracowanie: Sławomir Kamiński
WSTECZwersja do wydruku wersja do wydruku


© 2003-2015 by Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Liczba odsłon: 7315751